رویداد نهم در سایت چامه
رویداد نهم : از تجربه تا قله کارآفرینی
همه ما در مسیر زندگی پستی و بلندی‌های زیادی را تجربه می‌کنیم. در این مسیر یاد می‌گیریم رشد کنیم. زمین بخوریم و از نو بلند شویم.هر تجربه، خواه خوب و دلپذیر باشد و خواه تلخ و جان‌فرسا، ما را بزرگ و بزرگ‌تر می‌کند.
رویداد هشتم : تصمیم‌گیری جسورانه
همه ما هر روز تصمیماتی می‌گیریم که از نظر درجه اهمیت با یکدیگر متفاوت‌اند. یک روی سکه تصمیماتی هستند که آنقدر تکرارشان کرده‌ایم که به عادات روزانه ما تبدیل شده و در روی دیگر سکه تصمیماتی هستند که ما …
رویداد هفتم : اکوسیستم، دولت آینده و چالش‌های رگولاتوری
در تجربه ای که من از برخورد با رگولاتور در سال های گذشته داشته ام متوجه این موضوع شدم که نیت و هدف ایجاد رگولاتوری که در حال حاضر وجود دارد رشد کسب و کارها و استارتاپ ها نیست و بیشتر به دنبال کنترل شرایط است.
رویداد ششم : چرخش
با تفکر در مورد گردشگری محیطی مجلل و با امکانات عالی به ذهن خطور می‌کند. تورهایی مانند استارتاپ نومدتورز ، به جای سفری راحت و امکانات خوب، افراد را به دل طبیعت می‌برند. سفر همراه با عشایر و عبور از کوه و دشت لذت دیگری به ارمغان می‌آورد
رویداد پنجم : گلوگاه اسکیل‌آپ
دانشگاه افراد را برای فضای کار حرفه‌ای آماده نمی‌کند و اگر فردی قصد راه‌اندازی کسب‌وکار داشته باشد، باید تجربه کسب کند.
رویداد چهارم : کسب و کارتون
آنها تصمیم به تکرار الگوی موفقیت گرفتند و انیمیشن (شاهزاده روم) علی رغم نبود امید ساخته واکران شد، شاهزاده روم در آن سال تبدیل به سومین فیلم پر مخاطب شد
رویداد سوم: رویش در آموزش
کلید پیروزی یک استارتاپ، ایمان به ایده‌های خوب و تعامل با مخاطب است. بسیاری از مشتریان ما می‌توانند همکاران آینده ما باشند اما به شرط تعامل خوب با آنها.
رویداد دوم: تقاطع کرونا مسئولیت انسانی
کرونا تجربه جدیدی بود که برای بشریت اتفاق افتاد و احتمالا مسیرهای دیگری برای زندگی انسان‌ها خواهد ساخت. با این نگاه کرونا سرشار از فرصت‌هاست.
رویداد اول : تقاطع کرونا، مسیر مبهم
شیوع کرونا تحول عظیمی در جهان ما و سبک زندگی تمامی افراد به وجود آورد، کسب‌وکارها نیز از این تحولات مصون نماندند و بسیاری از آن‌ها تحت تأثیر شرایط ویژه‌ای که این ویروس به وجود آورد قرار گرفتند.